Всеукраїнський конкурс колядок та щедрівок: реєстрацію учасників відкрито!

Фестиваль Святого Миколая відбудеться у першій козацькій столиці – Чигирині, у грудні цього року і стане справжньою територією див для дітей та дорослих.

Гостей дійства чекає казкова Резиденція Святого Миколая, подарунки, атракції, майстер-класи, сюрпризи і зустріч із головним добродійником-чудотворцем.

По-справжньому святкову атмосферу Фестивалю створюватимуть українські колядки та щедрівки, що лунатимуть з головної сцени у межах Всеукраїнського конкурсу колядок та щедрівок 17 грудня.

– Здавна саме на Миколая українці вчилися колядувати та щедрувати. На Фестивалі ми вирішили відтворити цю прекрасну традицію у новій формі та масштабі, – відзначає ініціатор Фестивалю Святого Миколая – голова Громадянського руху «За процвітання Черкащини» Наталія Нетовкіна. – Ми запрошуємо до участі талановиті колективи з усієї України і очікуємо почути у їх виконанні українські колядки та щедрівки, відкрити нові форми їх звучання.

Зголоситися до участі мають змогу як аматори, так і професіонали, оскільки конкурс матиме два потужні блоки. У категорії «Аматори» передбачено чотири вікові категорії учасників: 6-11 років; 12-16 років; 17-25 років; 26 і більше. У кожній – грошовий приз складатиме 4 тисячі гривень.

Натомість у категорії «Професіонали» перший приз складе 20 тисяч гривень. Лауреати конкурсу другого та третього ступеня отримають 10 та 5 тисяч гривень відповідно.

Усіх потенційних учасників організатори просять ознайомитись із ПОЛОЖЕННЯМ конкурсу, заповнити АНКЕТУ та надіслати необхідний пакет документів на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ХОЧУ ПОЇХАТИ НА ФЕСТИВАЛЬ!

Останнє редагування Середа, 30 листопада 2016 17:39

Прокоментувати: