ONUKA: «Чигирин – це місце сили. Я відчуваю» (ФОТО)

Найбільш масштабною подією духовного фестивалю VIRA FEST, що відбувся 3-4 червня у Чигирині, став виступ гурту ONUKA. Музичний проект, що сколихнув Євробачення 2017 в Україні, вперше приїхав на Черкащину.

Задля того, щоб почути голос Нати Жижченко до першої козацької столиці одночасно з’їхалось кілька тисяч людей. Виступ ONUKA і дійсно був фантастичним. Зі сцени звучали давні українські інструменти та мотиви, але у новому трактуванні. Особливо сколихнув фестивальну площу звук трембіти…

Під час свого виступу Ната Жижченко кілька разів зверталася до публіки, яка заполонила не лише площу, але й вулиці поруч.

– Чигирин – це місце сили. І я відчуваю тут цю силу, – відзначила вона з сцени. – Ніколи не забуваймо звідки ми є, де наше коріння.

У знак подяки ініціаторка фесту – голова Громадянського руху «За процвітання Черкащини» Наталія Нетовкіна подарувала Наті особливий подарунок – свічник-трійцю ручної роботи від майстра Анатолія Шитіка, який створює іконостаси з дерева.

– Трійця – храмове свято для Чигирина. Тому невипадково фестиваль VIRA FEST припадає саме на Зелені свята. У ці два дні нам вдалось  перетворити це місто на Храм під відкритим небом, де лунала особлива духовна музика, – констатувала вона. 

Фото: Олексій та Світлана Бадер

Галерея зображень

Останнє редагування Понеділок, 05 червня 2017 21:36

Прокоментувати: