З ровером – на VIRA FEST! Велосипедисти показали клас у Чигирині

Цими вихідними у Чигирині відгримів другий фестиваль VIRA FEST. Цього року він був особливим завдяки ряду заходів для велолюбителів.

По всій фестивальній території у середмісті Чигирина ровери були у центрі уваги. Тут фінішували учасники велопробігу «Черкаси-Чигирин». На центральній вулиці Чигирина встановили рекорд України на патріотичному ровері. Тут же пройшли шалені змагання на велосипедах для дітей «Малий ровер» та для дорослих «Крутий ровер».

Перший фестивальний день VIRA FEST, 3 червня, розпочався з першого в історії велопробігу «Черкаси-Чигирин» на 70 кілометрів. Співорганізатором ровер-поїздки стала ГО «Федерація велосипедного спорту Черкаської області». Велоучасники збиралися у Черкасах на заправці SOCAR, адже саме компанія «СОКАР ПЕТРОЛІУМ» виступила Генеральним партнером велозаходів.  У супроводі поліції, швидкої та фотографів близько сотні роверів прибули до Резиденції Богдана Хмельницького в Чигирині.

– Проїхали дуже добре. Організація і погода сприяли. Взагалі я вперше взяв участь у велопробізі і це було неймовірно круто. Наступного разу також долучуся, – поділився враженнями учасник велопробігу «Черкаси-Чигирин» Богдан з Черкас.

Цього ж дня на центральній вулиці Чигирина відбулися велозмагання для дітей від 4 до 15 років «Малий ровер». Переможцям у чемпіонатах VIRA FEST вручали подарункові сертифікати на суму 500 гривень від компанії CORAL Travel, а кожному учаснику – особливі призи. У категорії велозмагання віком від 4 до 7 років переміг Михайло Гондзя, серед учасників 8-10 років переміг Назар Плахотний, а у старшій категорії (11-14 років) здобув абсолютну перемогу Мар’ян Маслій.

За грошову премію на велосипедах змагалися і дорослі. Тут перше місце і 1000 гривень отримав Андрій Підкуйко, друге місце і 500 гривень – Денис Кондратенко та третє і 250 гривень – Костянтин Рибарук.

Фестиваль VIRA FEST відбувся за ініціативи Громадянського руху «За процвітання Черкащини». Потужними співорганізаторами фестивалю VIRA FEST стала Чигиринська районна державна адміністрація.

– Цього року ми приділили підтримці здорового способу життя та розвитку велоспорту особливу увагу і дуже задоволені тим, як відгукнулися на наш заклик черкащани. Разом нам вдалося довести всім, що ровер – це дійсно для всіх і це насамперед здоров’я, – відзначає ініціаторка духовного фестивалю VIRA FEST – голова Громадянського руху «За процвітання Черкащини» Наталія Нетовкіна. 

Галерея зображень

Останнє редагування Вівторок, 06 червня 2017 14:25

Прокоментувати: