Найсильніші спортсмени України показали клас на VIRA FEST

Вправні рухи і сила духу… Тренування під відкритим небом влаштували на фестивальній площі VIRA FEST найсильніші представники Національної Федерації Самбо та Федерації КУДО України.

4 червня на фестиваль до Чигирина з’їхались близько півсотні справжніх спортивних професіоналів. Майстер-класи, естафети з призами, відкриті тренування та показові виступи… Спортивного дійства такого масштабу Чигирин чекав давно.

– Ми привезли спеціалістів різного віку: від найменших початківців до титулованих дорослих спортсменів, – коментує президент Федерації Самбо України Вадим Рогач. – Подібні заходи дуже потрібні по всій країні, оскільки нині, як ніколи, духовно-патріотичне виховання має бути на високому рівні. Важливо, щоб ми могли всьому світу показати, що ми одна із найбільш сильних націй.

Локація з Самбо та КУДО діяла упродовж усього дня та зібрала чимало охочих випробувати бойове мистецтво на собі.

– Я й раніше цікавилась самбо, але завжди не вистачало часу записатись на пробне заняття. Тепер точно почну займатись. Це дуже круто, – ділиться враженнями Анна з Черкас.

Між тим, кількість спортивних секцій, де навчають мистецтву самбо на Черкащині, вже невдовзы має збільшитись. Про такі плани після потужного представлення на VIRA FEST заявив виконуючий обов’язки директора Національної Федерації Самбо України, президент Київської федерації самбо Юрій Скрипаль.

– Самбо – це мистецтво самозахисту без зброї. Воно навчає захищатися, а не нападати і нині набирає популярності серед силових структур, – відзначив він. – На фестивалі помітили високий рівень інтересу з боку місцевих. Тому докладемо зусиль, аби таких секцій на Черкащині стало більше.

Федерація самбо України та компанія «ТС ГРУП ЛТД» виступили Генеральним партнером цьогорічного фестивалю VIRA FEST. Захід провели за ініціативи Громадянського руху «За процвітання Черкащини». Співорганізатором фестивалю виступила Черкаська облдержадміністрація, Чигиринська районна державна адміністрація та Чигиринський міськвиконком.

Фото: Олексій та Світлана Бадер

Галерея зображень

Останнє редагування П'ятниця, 09 червня 2017 11:57

Прокоментувати: