Конкурс сценаріїв «Дива на Миколая»

Незвичайна казкова історія здійсниться цього року в першій козацькій столиці – Чигирині. 16-17 грудня тут триватиме Фестиваль Святого Миколая.

Фестиваль відбудеться вже втретє. За час проведення він став однією з головних грудневих подій України, і безперечно – однією з найбільш казкових! Саме тут, в історично-важливому для українців місці, у відновленій  Резиденції Богдана Хмельницького, збуваються найсвітліші дива – дорослі знову згадують як це – бути дітьми, а діти мають можливість забути про гаджети і стати героями казки саме тут, зараз і без будь-яких девайсів.

Цього року команда організаторів надає усім охочим унікальний шанс – стати не просто гостем, а співучасником і творцем цієї дивоісторії.

Конкурс сценаріїв «Дива на Миколая» – можливість для талановитих людей не просто вигадати власну казку, а й побачити її реалізованою у формі міні-мюзиклу на головній сцені Фестивалю Святого Миколая!

Головні умови конкурсу:

– духовна тематика твору (твір розкриває історію на тему віри, любові, добра і спонукає аудиторію рефлексувати, шукати ресурси для того, щоб зростати як людина і громадянин);

– сценарій передбачає участь у міні-мюзиклі до 10 персонажів;

–  сценарій розраховано на тривалість вистави від 15 до 45 хвилин;

– історія має бути зрозуміла як дитячій аудиторії, так і дорослій;

– сценарій передбачає елементи інтерактиву для зацікавлення аудиторії.

Сценарій може базуватися як на основі власного авторського твору, так і бути  відомою класичною історією в сучасній інтерпретації. Також автор може додати власне бачення музичного оформлення твору, декорацій та костюмів, однак це не обов’язково.

Подати власну роботу на конкурс можна до 1 листопада включно. Задля цього достатньо заповнити електронну заявку і надіслати сценарій у форматі документа з розширенням .pdf на електронну адресу Конкурсу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вік та професійна підготовка учасників не мають значення. Критеріями оцінювання конкурсних робіт будуть:

– відповідність сценарію умовам та тематиці конкурсу;

– оригінальність сюжету;

– звернення до українських традицій;

– яскравість образів персонажів;

– інтерактивність;

Опрацювання конкурсних робіт  відбуватиметься з 2 листопада по 6 листопада. Результати конкурсу будуть повідомлені учасникам на електронну адресу, зазначену в електронній заявці а також на сайті kolodar.org.

Переможця чекає головний приз - діамант, наданий компанією Ювелірний дім «ZARINA». Жюрі має право також визначити 2 та 3 місце Конкурсу та надати призерам цінні подарунки

Організаторами Конкурсу виступили громадські організації ГО «Ділові Українські Жінки» та «Громадянський рух «За процвітання Черкащини».

Більш детально умови Конкурсу викладено у ПОЛОЖЕННІ

Відважтесь стати автором справжнього дива та вразити гостей Фестивалю Святого Миколая…

 

Останнє редагування Вівторок, 24 жовтня 2017 17:20

Прокоментувати: