«Казкова столиця»: реєстрацію учасників головного зимового ярмарку відкрито!

Українська Фінляндія… Саме так називають Фестиваль Святого Миколая, що традиційно відбувається у грудні у першій козацькій столиці – Чигирині. 16-17 грудня дійство чекає у гості більше 13 тисяч гостей з усієї країни та з-закордону.

В українців буде лише два дні, щоб знову навчитися вірити в казку, отримати найтепліші спогади від зустрічі зі Святим Миколаєм, побачити вертепи з усієї України і придбати оригінальні сувеніри, що нагадуватимуть про миті родинного щастя впродовж всього року.

Ярмарок «Казкова столиця» стане однією із локацій, що гідно обрамить територію див для всієї родини. Центральна площа поблизу історичної Резиденції Богдана Хмельницького стане місцем,  де розгорнуть свої казкові ятки кращі майстри та підприємці.

Організатори запрошують до участі в Ярмарку всіх, хто може запропонувати українцям оригінальні та якісні товари.

Щоб бути представленим на головному зимовому Ярмарку України учасник має заповнити електронну АНКЕТУ до 11 грудня 2017 року.

Правила участі:

 - за можливість участі в Ярмарці учасник має сплатити благодійний внесок у розмірі 50 гривень за м2;
- за запитом та за додатову плату організатори можуть надати учасникам столи довжиною від 2 до 3 метрів, самостійно розподіливши місця між учасниками;
- підключення до електромереж не передбачено;
- місце учасника на Ярмарці визначають організатори;
- обов'язковою умовою участі є святкова атрибутика в оформленні ярмаркового місця, створена силами самих учасників;
- серед учасників Ярмарки буде проведено конкурс найкращого казкового костюма. Переможець отримає цінний приз від організаторів. 

Прокоментувати: