Результати конкурсу сценаріїв «Дива на Миколая»

Конкурс сценаріїв «Дива на Миколая» відбувся з нагоди Фестивалю Святого Миколая, що триватиме у першій козацькій столиці – Чигирині, 16-17 грудня.

Прийом заявок на конкурс тривав до 1 листопада включно. Учасники змагалися не лише за головний приз – діамант, наданий компанією Ювелірний дім «ZARINA», але і за можливість побачити свій сценарій реалізованим на головній сцені Фестивалю.

Сценарії, надіслані на конкурс, оцінювалися за такими критеріями: відповідність сценарію умовам та тематиці конкурсу; оригінальність сюжету;  звернення до українських традицій; яскравість образів персонажів; інтерактивність.

У результаті перемогу у конкурсі здобув сценарій казки-феєрії «Дива на Миколая», створений Оксаною Кузів – українською письменницею з Івано-Франківська, авторкою книги «Адамцьо», що увійшла до 80-ти найкращих книг в Україні за останнє десятиліття за версією «Вся Україна читає дітям».

– Це чудова та добра історія. Фестиваль Святого Миколая матиме за честь здійснити постановку цієї казки на головній сцені дійства, – прокоментувала рішення організаційного комітету ініціаторка конкурсу – Президент громадської організації «Ділові Українські Жінки» Наталія Нетовкіна.

Окрім того, організаційним комітетом конкурсу прийнято рішення відзначити заохочувальним призом – срібною прикрасою «Чигирин – місце сили» від Ювелірного Дому «ZARINA», сценарій Цинди Дар’ї.

Сценарій, що здобув перемогу у конкурсі буде презентовано з головної сцени Фестивалю Святого Миколая 17 грудня. 

Прокоментувати: