Конкурс креативних ялинок на Фестивалі Святого Миколая

Фестиваль Святого Миколая триватиме у першій козацькій столиці – місті Чигирині 16-17 грудня. Впродовж двох днів тут відбуватимуться справжні дива!

Однією з таких дивовиж стане Галявина креативних ялинок, де будуть представлені новорічні деревця, зроблені з будь-чого… окрім справжніх ялинок та сосон. Долучитися до створення креативного простору зможуть всі охочі, ставши учасниками Конкурсу.

Умови участі:

  1. Роботи можуть бути як авторські, так і колективні.
  2. Ялинки можуть бути виконані у будь-якій техніці та з будь-яких матеріалів (окрім справжніх ялинок та сосон), що тривкі до вуличних умов.
  3. Мінімальна висота роботи - 1,5 метри.
  4. Робота повинна бути у зібраному вигляді, мати хрестовину і бути готовою до самостійного вертикального встановлення на галявині просто неба.
  5. Авторство роботи та контакти авторів мають бути вказані у супроводжуючій записці, прикріпленій до роботи.
  6. Роботи, надані на конкурс, не повертаються, а будуть передані в Храми на період свят.
  7. Конкурсні роботи приймаються:
  • до 8 грудня за адресою: м. Черкаси, вул. Одеська, 8. Контактний тел. (093)160-40-73
  • 9 грудня у місті Чигирині на Фабриці Святого Миколая (резиденція Богдана Хмельницького) з 11.00 до 16.00. Контактний тел. (097)80-222-70

Всі роботи, що надійдуть на конкурс, будуть встановлені на території Резиденції Богдана Хмельницького у Чигирині і будуть оцінені спеціальним журі. Визначення переможця відбудеться на другий день фестивалю 17 грудня.  Переможець отримає грошову премію у розмірі 5000 гривень.

 ХОЧУ НА ФЕСТИВАЛЬ! 

Прокоментувати: