Христина Соловій – спеціальна гостя Фестивалю Святого Миколая

Її голос зачаровує, її образ запам’ятовується… Українська співачка Христина Соловій цього грудня виступить на Черкащині вперше. 
 
Лапландія в Україні – саме так називають Фестиваль Святого Миколая, що традиційно відбувається у першій козацькій столиці – Чигирині. Цього року справжні дива тут триватимуть 16-17 грудня. Одним з таких стане виступ української зіроньки – Христини Соловій. 
 
Я вірю в святого Миколая, в добрі справи і в людей, які йому допомагають. 17 грудня матиму честь відвідати Резиденцію в Чигирині і це дуже хвилююче… Матиму особливу місію та завдання – на фестивалі я спробую запалити іскорки добра в дорослих та дитячих серцях. Впевнена, що напередодні найдобрішого зі свят, нам вдасться створити атмосферу тепла та радості і хоч на один промінчик зробити нашу Україну світлішою, – прокоментувала Христина Соловій.
 
Виступ української співачки можна буде почути 17 грудня о 15.00.
 

Фестиваль Святого Миколая відбуватиметься на території відновленої Резиденції Богдана Хмельницького. Захід є соціальним проектом, відтак вхід – безкоштовний!

Дійство відбувається за сприяння Черкаської обласної державної адміністрації та Чигиринської районної державної адміністрації.

Фестиваль Святого Миколая вже підтримують: 

   

Подарунковий фонд фестивалю формують компанії:

 

 ХОЧУ НА ФЕСТИВАЛЬ! 

Останнє редагування Понеділок, 11 грудня 2017 17:13

Прокоментувати: