Всеукраїнський пісенний конкурс VIRA FEST 2018 розшукує таланти

Фестиваль VIRA FEST традиційно відбудеться у першій козацькій столиці України – Чигирині, на свято Трійці. Відтак, останні вихідні весни – 26-27 травня, запам’ятаються неймовірним драйвом, активностями, інсталяціями, конкурсами, а головне – атмосферою, що об’єднує і дарує віру у власні сили та можливості!

Однією з головних подій фестивалю стане Всеукраїнський конкурс духовної пісні, що з року в рік збирає учасників з усієї країни.

– Конкурс не має аналогів в Центральній Україні завдяки особливій тематиці та формату проведення. З року в рік до нас приїздять все більш сильні учасники, все більш неймовірні голоси лунають просто неба. Тематика ж лишається незмінною –  це духовність, наші українські цінності. Йдеться про пісні зі змістом – авторські або ж стародавні у сучасній обробці, – деталізує ініціаторка фестивалю, президент ГО «Ділові Українські Жінки» та голова ГО «Громадянський рух «За процвітання Черкащини» Наталія Нетовкіна.

До участі у конкурсі організатори запрошують як колективи, так і солістів, як аматорів, так і професіоналів. Конкурс відбуватиметься у двох категоріях – «Духовна автентична пісня» та «Духовна сучасна пісня». Загальний призовий фонд складає 48 тисяч гривень і цього року розподіляється наступним чином:

Категорія «Професіонали», «Духовна автентична пісня»

  • Солісти – 4 тис. грн.
  • Малі та середні форми – 6 тис. грн.
  • Хори – 8 тис. грн.

Категорія «Професіонали», «Духовна сучасна пісня»

  • Солісти – 4 тис. грн.
  • Малі та середні форми – 6 тис. грн.
  • Хори – 8 тис. грн.

Категорія «Аматори», «Духовна автентична пісня»

  • До 16 років – 3 тис. грн.
  • 16 років і більше – 3 тис. грн.

Категорія «Аматори», «Духовна сучасна пісня»

  • До 16 років – 3 тис. грн.
  • 16 років і більше – 3 тис. грн.

Щоб зголоситися до участі достатньо заповнити он-лайн АНКЕТУ, а також надіслати на адресу конкурсу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.: творчу автобіографію (резюме); фото колективу; посилання на аудіо або відео матеріал з останніх виступів; копію свідоцтва про народження або паспорта; скан-копії дипломів, нагород із інших конкурсів (у разі наявності). Реєстрація учасників триватиме до 10 травня 2018 року включно. З ПОЛОЖЕННЯМ конкурсу можна ознайомитись ТУТ.

Відважтеся стати частиною масштабного дійства і виступити на одній сцені із знаними особистостями, прийняти участь у дійстві, що дарує нові можливості та віру у власні сили! Чекаємо на VIRA FEST!

Останнє редагування Вівторок, 20 лютого 2018 13:27

Прокоментувати: