Красуня VIRA FEST 2018: реєстрацію на конкурс відкрито!

Фестиваль вражень, музики та краси! VIRA FEST традиційно відбудеться у першій козацькій столиці – Чигирині, під час свята Трійці 26-27 травня.

Однією із найяскравіших подій дійства стане Конкурс краси і таланту «Красуня VIRA FEST».

– Торік ми вперше відважились продемонструвати грані краси українок у новому, незвичайному форматі. Учасниці конкурсу мали нагоду дефілювати у розкішних вишитих сукнях та віночках, представити власні таланти а також долучитися до волонтерства під час фестивалю. Результат вразив! На адресу конкурсу надійшли сотні схвальних відгуків, а самі учасниці розкрилися по-новому, - відзначає ініціаторка конкурсу, президент громадської організації «Ділові Українські Жінки» та голова Громадянського руху «За процвітання Черкащини» Наталія Нетовкіна.

Цього року до участі у конкурсі організатори знову запрошують красунь Черкащини віком від 16 до 25 років. Щоб долучитися необхідно заповнити АНКЕТУ, а також надіслати на електронну пошту конкурсу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.: копію свідоцтва про народження або паспорта, два фото достатньої якості (портрет та в повний зріст), скан-копії дипломів, нагород із інших конкурсів (у разі наявності).

Переможниця конкурсу отримає титул «Красуня VIRA FEST 2018» і розкішний вінок в українському стилі від найкращих майстрів. У подарунковому фонді цьогорічного конкурсу – ювелірна прикраса з діамантом від партнера – Ювелірного Дому «ZARINA», туристична мандрівка та численні сюрпризи від партнерів та меценатів.

Он-лайн реєстрація учасниць триває до 31 березня включно. Фінал конкурсу відбудеться 27 травня у Чигирині, під час фестивалю VIRA FEST. З Положенням конкурсу можна ознайомитись ТУТ.

Красуня VIRA FEST 2017: як це було…

Останнє редагування Вівторок, 20 лютого 2018 14:12

Прокоментувати: