VIRA FEST влаштує літературну гутірку просто неба

Фестиваль VIRA FEST традиційно відбудеться у першій козацькій столиці на свято Трійці.

26-27 травня у славному Чигирині (Черкаська область) лунатиме атмосферна музика, відбуватиметься Всеукраїнський конкурс пісні, конкурс таланту і краси, а також акції, мистецькі проекти та спортивні активності.

Однією з локацій фестивалю, що запропонує гостям нові враження, стане «Читальня» просто неба, що збере поціновувачів української книги і всіх, хто не уявляє свого дозвілля без цікавої літератури та нових знань.

Тут  відбуватиметься презентація літературних новинок від українських видавництв та діятиме бібліотека, де кожен гість зможе обрати собі літературу для читання просто на місці – для читачів буде організовано затишну і комфортну зону.

Літературна гутірка на фестивалі VIRA FEST стане одним із низки заходів, що відбуваються за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні у межах відзначення Року охорони культурної спадщини. У цьому контексті під час фестивалю діятиме тематичний дискусійний клуб – думками щодо актуальних питань культурної спадщини поділяться представники Делегації ЄС.

– Плануємо привернути увагу до теми культурного діалогу. У який спосіб він відбувається нині між Україною та країнами Європи, які його перспективи, про що промовляє наша культурна? Такі теми будемо обговорювати у Чигирині, що є однією з важливих точок на історичній мапі України, – відзначають в Представництві Європейського Союзу в Україні.

Використане фото: Adam Bird

 ХОЧУ НА ФЕСТИВАЛЬ 

 

Прокоментувати: