Конкурс відеоробіт «Моє драйвове місто!»

Фестиваль VIRA FEST традиційно відбудеться у першій козацькій столиці України – Чигирині, на свято Трійці 26-27 травня. У ці дні на площі перед Резиденцією Богдана Хмельницького буде розгорнуто десятки локацій…

– З року в рік фестиваль запрошує до Чигирина гостей з усієї України та з-закордону. Ми закохані в це місто! І прагнемо, щоб якомога більше українців усвідомили його значення та роль, надихнулися його атмосферою, – відзначають в організаційному комітеті фестивалю.

З такою метою спільно зі студією «OBZOR» організатори запускають конкурс любительських відеороликів про Чигирин. Конкурс спрямований у першу чергу на чигиринську молодь, що як ніхто знає своє місто, і може в оригінальній формі запросити до Чигирина всю Україну. 

У межах конкурсу учасники матимуть нагоду відвідати майстер-клас інтенсив на тему: «Професія влогер: від любителя до професіонала» та дізнатися як з допомогою простих підручних засобів зняти якісний відеоряд та змонтувати його в короткий промовистий ролик.

– Я завжди кажу: дайте мені достатньо світла і я зніму повноцінний фільм на мобільний телефон… Багато хто переконаний, що зйомка і монтаж якісного відеопроекту можливі лише з допомогою професійної апаратури. Однак ми спробуємо довести, що знімати може кожен! – відзначає медіаексперт конкурсу, відеоблогер, засновник студії «OBZOR» Михайло Біляєв.

Для участі в проекті достатньо:

  • Мати девайс з камерою
  • Зареєструватися до 4 травня, заповнивши он-лайн форму
  • Відвідати майстер-клас інтенсив, що відбудеться у м. Чигирині (дата, місце та час буде повідомлена учасникам додатково)
  • Зняти відео про місто Чигирин, що продемонструвало б красу, велич, драйв, різноманітність козацької столиці та змонтувати ролик тривалістю до 1 хвилини
  • Завантажити відео на будь-який файлообмінник та надіслати посилання на відео на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 20 травня.

Кращі роботи будуть продемонстровані на офіційному сайті фестивалю VIRA FEST (kolodar.org)  та отримають поширення по всій Україні. Переможець отримає цінний подарунок з головної сцени фестивалю VIRA FEST.

 ХОЧУ НА ФЕСТИВАЛЬ 

Останнє редагування Вівторок, 24 квітня 2018 17:02

Прокоментувати: