VIRA FEST запрошує на автоквест «Скарби гетьмана»

Фестиваль VIRA FEST відбудеться у першій козацькій столиці України – Чигирині, 26-27 травня і стане однією з найпомітніших подій весни! Впродовж двох днів на території біля відновленої Резиденції Богдана Хмельницького відбуватимуться десятки заходів та діятимуть численні локації…

Цього року VIRA FEST спільно з автомобільним клубом «Черкаси» вперше запрошує автовласників для участі в автоквесті Чигиринщиною.

До змагання буде відібрано 30 команд, на долю яких випаде розв’язати численні таємниці та загадки козацького краю і, в результаті – віднайти легендарні скарби гетьмана.

Квест проходитиме 26 травня і стартує він з фестивальної площі VIRA FEST.

– Екіпажам випаде побувати не лише в туристичних місцинах, але й на таких локаціях, про які навіть не здогадувались і не чули. Тому всім учасникам автоквесту гарантуємо позитивні та незабутні враження, адже до розробки унікальної та цікавої програми ми доклали чимало зусиль та часу. На просторах Чигиринщини команди шукатимуть ретельно схований «скарб», - коментує керівник АК «Черкаси» Андрій Яроменко.

Організатори додають, що в автомобілі кожної команди повинна бути лопата, бо ж за легендою скарб необхідно не лише знайти, а й відкопати.

Щоб стати учасниками автоквесту команді достатньо заповнити он-лайн ЗАЯВКУ до 20 травня включно та чекати на відгук координатора.

Детальніше про автоквест – за телефоном (067)470-46-51 (Андрій Яроменко)

 ХОЧУ НА ФЕСТИВАЛЬ 

 

Останнє редагування Середа, 25 квітня 2018 11:16

Прокоментувати: