Розумні, талановиті, вродливі… На звання «Красуня VIRA FEST» претендують 13 дівчат

Масштабний всеукраїнський фестиваль VIRA FEST традиційно скликає українців 26-27 травня до Чигирина святкувати Трійцю.

Одним із найбільш яскравих заходів фесту стане фінал Конкурсу таланту і краси «Красуня VIRA FEST» 27 травня. Його учасницями стали тринадцать чарівних україночок…

Левченко Мар'яна, 17 років. Рідне місто – Черкаси.

Мар'яна – активна і життєрадісна дівчина.

– З дитинства займалась танцями, завершила художню школу. Нині навчаюсь в медичній академії. Захоплююсь психологією і багато читаю для саморозвитку. А ще займаюсь спортом, – розповідає про себе красуня.

Дівчина живе активним громадським життям: волонтерить на фестивалях, долучається до акцій на підтримку воїнів АТО та благодійних ініціатив.

– Я мрію знайти себе, бути корисною суспільству, побудувати щасливу сім’ю. Дуже хочу, щоб у нашій країні все налагодилося, – відверто зізнається Мар'яна. – Моя велика мрія – щоб люди були добрішими один до одного.

Участь у конкурсі дівчина сприймає як нову сходинку в житті, що в подальшому приведе до здійснення всіх мрій.

– Прикладу максимум зусиль для перемоги! І взагалі я живу за правилом «трьох «Н», що означає «Немає Нічого Неможливого».


Арендаренко Аліна, 19 років. Рідне місто – Олександрія

В дитинстві Аліна завершила художню школу і нині дуже любить створювати дивовижні речі власноруч, дивуючи знайомих та рідних чудовими подарунками. Дівчина 10 років займалась народними танцями і впевнена, що це було не дарма.

– Те, про що мрію – це подорожі світом. Вивчати культуру різних країн - це захопливо та цікаво! – ділиться Аліна. – При цьому дуже люблю Україну. Вважаю, що українки дійсно найкрасивіші дівчата світу. Саме вони мають той шарм, що заворожує при першій зустрічі.   

Дівчина зізнається, що перемога у конкурсі для неї менш важлива ніж сама участь.

– Люблю випробовувати себе у чомусь новому, шукати себе. Адже якщо не спробую, то потім буду дуже шкодувати, що втратила можливість. Не маю цілі перемогти. Мені здається, що люди, які прагнуть щось здобути потім розслабляються. Коли ж я просто беру участь, таким чином рухаюсь вперед і шукаю саме той свій особливий напрямок та шлях, що буде до душі, – відзначає Аліна.


Бондаренко Катерина, 18 років. Рідне місто – Новомиргород.

Дівчина навчається на факультеті лікувальної справи у Черкасах. У майбутньому планує стати дитячим  лікарем-реабілітологом. Паралельно з навчанням долучається до організації свят, працює дитячим аніматором.

– Багато часу приділяю не лише навчанню, а й захопленням та саморозвитку. Одним із головних моїх захоплень є робота з дітьми, яка приносить море радості, веселощів та гарного настрою. Вже рік як я в кольорових костюмах різних мультиплікаційних персонажів дарую діткам казку, – розповідає про себе Катерина.

Спектр занять та зацікавлень у дівчини надзвичайно широкий! Катерина займається бодибілдингом та пауерліфтингом. А ще любить поезію – з дитинства Катя обожнює читати та декламувати  вірші Ліни Костенко. Більше того, дівчина має досвід волонтерської діяльності…

– Ще в шкільні роки була членом волонтерського загону «Турбота». Ми відвідували та надавали посильну допомогу учасникам та дітям війни. Згодом очолила сектор «Милосердя», що організовував святкові вистави для для дітей з інвалідністю, збирав пластикові кришечки для протезів бійцям та виготовляв маскувальні сітки для воїнів.

Нині дівчина мріє мандрувати, відвідати за життя всі країни світу, вивчити декілька іноземних мов, і … пройтися по екватору!

– Участь у конкурсі для мене – це можливість показати красу не лише зовнішню, а й внутрішню, продемонструвати свої таланти і власним прикладом надихнути інших дівчат пробувати себе в  чомусь новому, – відзначає Катерина.


Ткаченко Тетяна, 20 років. Рідне місто – Черкаси.

Тетяна з дитинства захоплюється танцями, любить співати. Свій вільний час присвячує друзям, активному дозвіллю.

– На сьогодні мрію відмінно завершити навчання. А потім… вступити на акторську майстерність закордоном і в майбутньому зніматися у серіалах, фільмах, грати ролі у театрах світу, – розповідає дівчина.

Девізом свого життя Тетяна називає фразу: «Щастя — це властивість характеру. У одних в характері його весь час чекати, в інших безперервно шукати, у третіх — всюди знаходити».

– Конкурс сприймаю, як ще один привід пишатися собою! Про красу українських жінок можна говорити вічно. На світлинах усіх часів українки виглядають із притаманною їм благородною загадковістю… Тому гадаю, формат конкурсу, що має на меті продемонструвати автентику української краси, вдалий та досить актуальний, – впевнена Тетяна.


Костенко Марія, 21 рік. Рідне місто – Тальне.

Марія – майбутній математик. Однак аналітичний склад розуму не заважає цікавитись творчістю!

– Мені подобається створювати красу, тому моїм хобі є стилістика та перукарство! Моделювання зачісок та стрижок, втілення образів у життя, ось що по-справжньому дає мені натхнення!  Взагалі ж вважаю, що найголовніше у нашому житті - це розвиток, самореалізація та прагнення більшого, ніж маєш на цей момент, – розповідає Марія.

Дівчина впевнена – участь у конкурсі стане для неї великим кроком на шляху до досягнення мрії.


Романенко Марина, 16 років. Родом із Золотоніщини.

Українські танці, театральний гурток, туризм, волейбол, плетіння бісером… І це лише короткий перелік занять, у яких випробувала себе ця талановита дівчина!

–  Та все ж моїм головним захопленням є музика. Саме з нею я вирішила пов’язати своє майбутнє і нині навчаюся у музичному училищі на відділі вокалу, – розповідає Марина.

До всього, дівчина має широкий досвід громадської роботи і вважає, що волонтерство – це можливість для кожного здійснити мрію іншої людини.

– Я з тих людей, що прагнуть досягти якомога більшого в житті. Успішна кар'єра та багато подорожей – це я вважаю запорукою щастя. Поки що концентруюсь на тому, щоб здобути освіту та стати кваліфікованим фахівцем. Моя ж найбільша мрія – це велика сцена, – зізнається Марина.


Вагін Дарина, 19 років. Рідне місто – Кам’янка.

Скільки себе пам’ятає Дарина займалась вокалом. Доводилось виступати на сценах міжнародних та всеукраїнських фестивалів, де займала у тому числі і перші місця! Нині навчається на біолога.

– Мрію побувати в різних країнах світу. Подорожі – це практика в реальності. Можу багато читати, дивитися і чути про всі країни – але все це лише теорія. А побачити все на практиці – ось моя мрія. Вірю, що все збудеться! – впевнена Дарина.

Участь у конкурсі «Красуня VIRA FEST» має для дівчини особливе значення.

– Участь для мене – вже маленька перемога! Хочеться продемонструвати, що українська краса дійсно незрівнянна.


Бондаренко Альона, 20 років. Родом з Тальнівщини.

Дівчина навчається в університеті банківської справи. Захоплюється малюванням портретів в стилі поп-арт, фотографією. Пробує себе і в ролі фотомоделі…

– Моя мрія – знайти для себе справу, яка б приносила задоволення і дозволяла максимально реалізувати свій потенціал, постійно вдосконалюватися та зростати. Також хотілося б багато подорожувати, отримувати нові відчуття, емоції, цікавитися історією міст, відчувати себе частинкою чогось чудового та незвичайного, – ділиться красуня.

Альона вважає красу українок особливою і гідною захоплення.

– Довге волосся заплетене в пишну косу, ніжний обрис обличчя, великі очі та темні брови, і щира українська посмішка… Не дивно, що українок вважають найпрекраснішими в світі! Відтак, радію можливості брати участь в такому конкурсі. Перемога для мене буде означати, що я все-таки подолала всі страхи і змогла бути помітною і особливою у когорті найкрасивіших дівчат, – каже дівчина.


Землянікова Світлана, 22 роки. Рідне місто – Черкаси.

Світлана здобула професію перекладача. Працює перекладачем-фрілансером та тренером школи танцю.

– Вже два роки як працюю хореографом. А ще пишу вірші та прозу. Рідко, але вишиваю бісером. Можу зіграти декілька пісень на гітарі, випікаю смачнючі кекси із родзинками, – з усмішкою розповідає дівчина.

Світлана двічі успішно стажуватися закордоном, а саме в Німеччині. Маючи нагоду залишитися Мюнхені, обрала для себе Україну. Каже: вирішила спершу завершити навчання та й український менталітет ближчий. Взагалі ж, красуня прагне стати відомою письменницею і вже має у доробку вірші для першої збірки.

– Одного дня маю намір створити власне видавництво, а, можливо, журнал, – відзначає Світлана. - Постійно розвиваюсь у цьому напрямку. Так, свого часу мала нагоду стажуватися на каналі "Громадське ТБ: Черкаси". 

Дівчина відзначає, що і раніше мала можливості та запрошення до участі у конкурсах краси. Однак, лише конкурс «Красуня VIRA FEST» викликав бажання зареєструватися.

 – Формат припав до душі, адже поєднує у собі традиції, культуру та красу без зайвої відвертості. Хочу перемогти. Розумію, що звучить нескромно, але ж в мені тече козацька кров, я достатньо працювала над собою у житті і продовжую це робити, – зізнається Світлана.


Кропивко Юлія, 22 роки. Рідне місто – Черкаси.

Яскрава та неординарна особистість! Ще з дитинства Юлія любила читати і навіть писала власні казки.

– Пізніше і, гадаю, назавжди мене полонила музика. Я справжнісінький меломан! Спробувавши себе у грі на різних інструментах – цимбалах, кобзі, бандурі, фортепіано та гітарі, віддала перевагу останній. Гітара чарує і водночас надихає, – розповідає учасниця конкурсу.

Дівчина зізнається: цілі дні може проводити за вишиванням. А ще Юлія – футбольна фанатка і активний волонтер.

– Була організатором акції «Подаруй серце дитині», в якій завдяки благодійному аукціону побачень та збору коштів студентів була надана допомога дітям з особливими потребами та онкохворим дітям. Щиро вважаю, що кожен з нас повинен простягати руку допомоги тим, хто цього потребує. 

Свій життєвий девіз Юлія окреслює фразою: «Умій знаходити радість в житті – ось кращий спосіб привернути щастя». 

– Моя мрія – залишити по собі слід. Чи це народження та виховання дітей, які стануть гідними людьми, чи музичний або літературний твір, чи просто сумлінна робота, головне знати, що ти прожив життя недаремно і був корисний людям. Слід – це результат твого життя. І я вірю, що мій слід буде гідним, а життя натхненним та різнобарвним. 

Ніколенко Тетяна, 21 рік. Рідне місто – Черкаси.

Ця красуня відверто зізнається: свою кар’єру планує розпочати з посади… слідчого. А ще Тетяна вірить: щастя — це властивість характеру.

– Мій девіз по життю дуже простий: намагаюсь ніколи ні про що не шкодувати. Адже кожен прожитий день – це досвід, який можу використати у подальшому, – переконана дівчина.

Конкурси краси для Тетяни – не дивовижа.

– З дитинства беру участь в різноманітних конкурсах і вже маю невелику колекцію корон за перші місця. Моя нова ціль – «Красуня VIRA FEST»!


Ємець Юлія, 17 рокiв. Рідне місто – Черкаси.

Юлія навчається на дизайнера, а в майбутньому планує завершити модельну школу і стати професійною моделлю. Хоча й нині є учасницею багатьох показів.

–   Прагну стати відомою моделлю. Саме думка про майбутню кар'єру надихає мене на новi досягнення. Участь у конкурсі «Красуня VIRA FEST» для мене – один з кроків, що наблизять цю мрію.  А ще це нові знайомства, досвід та можливості, – відзначає дівчина.

Одним з захоплень Юлії є музика, якою дівчина займається ще з дитинства.


Хоменко Вікторія, 23 роки. Рідне місто – Черкаси.

Вікторія здобула освіту у сфері телекомунікаційної інженерії, однак творча натура виявилась сильнішою! Тож красуня працює моделлю на показах дизайнерів, реалізує свої здібності в б’юті-індустрії та мріє в майбутньому відкрити власну студію краси..

– З дитинства мала нагоду випробувати себе у різних видах творчості. Але особливу історію маю з мистецтвом танцю.Народні, естрадні, диско, хіп-хоп, модерн… Була учасницею чемпіонатів області та України з танців і саме завдяки цьому захопленню відвідала майже усі куточки нашої країни. Брала участь у телевізійних шоу «Україна має талант», «Майданс», «Танцюють всі». Згодом працювала тренером і навчала першим танцювальнім рухам діток від 3 років. На жаль, пізніше отримала травму, після чого змушена була відмовитись від танцю, як спорту, – відверто розповідає Вікторія.

Дівчина зізнається, що свого часу була налаштована будувати стрімку кар’єру.

– А зараз розумію, що моя мрія – це сім’я. Велика,щаслива, де лунає дитячий сміх… Гадаю, жоден професійний успіх ніколи не замінить цього.

На конкурс Вікторія зголосилась не задля перемоги.

– Прагну отримати максимум емоцій, що є яскравими фарбами серед буднів. Хочу отримати незабутні враження, нові знайомства і поділитися гарним настроєм з людьми, які прийдуть вболівати за нас усіх.

***

Фінал Конкурсу таланту і краси «Красуня VIRA FEST» відбудеться 27 травня. Генеральним партнером дійства виступила компанія «UKRAVIT».

– Нашій компанії близька ідея цього конкурсу, адже він – про наші українські традиції. Разом з тим йдеться про сучасний формат, що також імпонує нам, як новаторам у власній галузі. Впевнені, що цей яскравий захід доведе багатьом: ми маємо безліч причин, щоб бути гордими від того, що ми – українці, – відзначає власник Групи компаній «UKRAVIT» Віталій Ільченко.

Під час конкурсу учасниці дефілюватимуть у дивовижних вишитих сукнях від Творчої майстерні Теліженко. Представлять вечірні сукні від українського дизайнера та модельєра Олега Садницького. А також презентують віночки та сукні від стиліста, дизайнера-модельєра та авторки численних колекцій та образів fashion-індустрії Яни Козловської.

Головний подарунок переможниці Конкурсу презентує Ювелірний Дім ZARINA. Окрім коштовного ювелірного дарунку та титулу, Красуня VIRA FEST отримає і поїздку до Праги від компанії CoralTravel в Черкасах.

До формування подарункового фонду також долучилась компанія SATURN, надавши побутову техніку для всіх учасниць.

 

 

 ХОЧУ НА ФЕСТИВАЛЬ 

 

Останнє редагування Понеділок, 21 травня 2018 15:29

Прокоментувати: