Бешкет – без меж! На VIRA FEST діятиме територія безкоштовних розваг для дітей

Смуги перешкод, польоти на тарзанках, скеледром і веселощі без меж! Фестиваль VIRA FEST відбудеться у Чигирині вже 26-27 травня і запропонує окрему програму для найменших гостей…

Територія безкоштовних розваг «Бешкетівка» розгорне атракції на галявині поблизу Резиденції Богдана Хмельницького. Тут буде створено смуги перешкод різного рівня складності – як для малечі, так і для підлітків. Більше того – буде встановлено скеледром, де кожен зможе випробувати себе у безпечному екстримі.

«Бешкетівка» буде відкритою для відвідування впродовж двох днів фестивалю – щодня з 12.00. Генеральним партнером створення містечка розваг для дітей став Агрохолдинг МХП.

– Ми з радістю долучаємось до масштабного всеукраїнського дійства та сподіваємось, що всі гості проведуть час пізнавально та весело. Але оскільки фестиваль відбудеться напередодні Міжнародного Дня захисту дітей, було вирішено організувати окрему програму саме для найменших гостей свята. Впевнені, малеча оцінить можливість бешкетувати без обмежень, – відзначають представники компанії.

Прокоментувати: