VIRA FEST встановив Рекорд України

Рекорд України було зафіксовано у Чигирині 26 травня, у перший день фестивалю VIRA FEST.

Фестиваль розпочався із Троїцької ходи, учасниками якої стали представники духовенства, творчі колективи, представники організацій-партнерів, запрошені гості та всі небайдужі.

- Це мало дійсно фантастичний вигляд! Три янголи на чолі, колектив барабанщиць і гості у вишиванках з повітряними голубами… Подібне бачила вперше! – поділилась враженнями гостя фестивалю Тетяна Каплун.

Дійсно, особливої атмосфери дійству додали велетенські повітряні голуби, з допомогою яких і було встановлено Рекорд України. Пройшовши шлях від школи №1 у Чигирині до Резиденції Богдана Хмельницького, учасники відпустили кульки у формі голубів у небо.

- Одночасно у небо було запущено 200 повітряних голубів і це на сьогодні Рекорд України і найбільш масовий запуск повітряних голубів, – констатувала представник книги Рекордів України Олена Добридень.

Найбільш масовий запуск повітряних голубів викликав неабиякий ажіотаж та інтерес з боку гостей фестивалю.

- Встановлювати рекорди – це вже традиція VIRA FEST. Але такого світлого і красивого рекорду у нас ще не було. Голубів було запущено у знак вшанування свята Трійці і як сподівання, що добро переможе, - відзначають організатори.

Співорганізаторами рекорду стала Черкаська єпархія УПЦ КП, Черкаська обласна державна адміністрація.

VIRA FEST відбувається за підтримки:

 

ПАРТНЕРИ:

  

Останнє редагування Четвер, 31 травня 2018 13:30

Прокоментувати: