Лапландії в Україні - бути! Визначено дати проведення Фестивалю Святого Миколая

Конкурси, захопливі видовища, інсталяції, шоу і головний добродійник України – Святий Миколай! Казкове дійство, яке називають «Лапландією в Україні», відбудеться у 2018 році вже вп’яте!

– Цей проект входить до ТОП-5 найцікавіших зимових фестивалів України. На ньому встановлено два рекорди. Зокрема, торік було роздано найбільшу кількість безкоштовних подарунків дітям, а це понад 10 тисяч «миколайчиків», – відзначає ідеолог заходу, президент ГО «Ділові Українські Жінки» та очільниця благодійного фонду «ВІРА. НАДІЯ. ЛЮБОВ» Наталія Колодницька. – Водночас, фестиваль – це не про подарунки. Це історія про дітей та їх батьків, про спільний час для радості, про спогади та враження, про розвиток креативності і виховання нового покоління переможців у дусі українських духовних традицій.

Цього року формат фестивалю, що став улюбленим для тисяч гостей, зазнав змін. Окремий акцент буде зроблено на наукові дива та захоплення сучасних дітей. Деталі дійства організатори поки що тримають в секреті.

Традиційно під час фестивалю відбудеться Всеукраїнський конкурс міні-мюзиклів - єдиний конкурс подібного формату в Україні. В рамках заходу відбудеться й «Зліт сучасних Чудотворців» – церемонія нагородження персоналій і компаній, що здійснили вагомий внесок у розвиток руху добродійництва

Святий Миколай чекатиме на гостей 15-16 грудня 2018 року в першій козацькій столиці України – Чигирині. Резиденція головного добродійника та чудотворця зможе прийняти понад 30 тисяч осіб.

 ЯК ЦЕ БУЛО ТОРІК? ДИВІТЬСЯ У ВІДЕО... 

Останнє редагування П'ятниця, 12 жовтня 2018 11:40

Прокоментувати: