Всеукраїнський конкурс міні-мюзиклів розшукує таланти

Лапландія в Україні, одна з найдобріших подій для дітей в Україні, територія справжніх див… Саме так називають Фестиваль Святого Миколая, що традиційно збирає гостей наприкінці року у першій козацькій столиці України – місті Чигирині (Черкаська область).

Однією з найбільш яскравих подій фестивалю стане Всеукраїнський конкурс міні-мюзиклів на духовну тематику, що відбудеться 15 грудня.

– Торік ми зустрічали в Чигирині творчі колективи з усієї України! Більше 400 учасників конкурсу довели, що історії на вічні теми любові, добра та віри в форматі мюзиклу звучать особливо зворушливо. Це єдиний конкурс міні-мюзиклів в Україні і ми пишаємось, що з року в рік він набирає все більшого масштабу, – відзначає засновниця Фестивалю Святого Миколая, голова ГО «Ділові Українські Жінки» та Благодійного фонду «ВІРА. НАДІЯ. ЛЮБОВ» Наталія Колодницька.

До участі у конкурсі організатори запрошують співочі колективи, театральні студії, аматорські акторські групи. Зрештою, всіх, кому цікаво створити власними силами казкову історію на вічні теми любові, добра та віри. Всеукраїнський конкурс міні-мюзиклів відбудеться 15 грудня і буде поділений на блоки для різних категорій конкурсантів: аматорів і професіоналів.

Призовий фонд конкурсу складає 42 тисячі гривень і розподіляється наступним чином:

Категорія «Професіонали»

Лауреат 1-го ступеня – 15 тисяч гривень

Лауреат 2-го ступеня – 10 тисяч гривень

Лауреат 3-го ступеня – 5 тисяч гривень

Категорія «Аматори» (визначається один переможець у кожній з вікових категорій)

6-11 років – 3 тисячі гривень

12-16 років – 3 тисячі гривень

17-25 років – 3 тисячі гривень

26 і більше – 3 тисячі гривень

Для участі у Конкурсі учасникам необхідно заповнити он-лайн АНКЕТУ. Окрім заповнення он-лайн заявки усі, хто бажає  взяти участь у Конкурсі, повинні надіслати до 9 грудня 2017 року на електронну адресу конкурсу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  наступні документи:

творчу автобіографію (резюме);

фотографії колективу;

посилання на аудіо або відео матеріал з останніх виступів;

копію свідоцтва про народження або паспорта;

скан-копії дипломів, нагород із інших конкурсів (у разі наявності).

Більш детально про умови – в ПОЛОЖЕННІ конкурсу.

Конкурс відбудеться під патронатом та за підтримки Черкаської обласної адміністрації, Чигиринської районної державної адміністрації, Чигиринсьої міської ради.

 

Останнє редагування П'ятниця, 16 листопада 2018 12:34

Прокоментувати: