Марія Бурмака – спеціальна гостя Фестивалю Святого Миколая

Найдобріше дійство для дітей в Україні, «українська Лапландія», найбільш очікуваний фестиваль зими… Саме так називають Фестиваль Святого Миколая, що традиційно відбудеться у грудні у першій козацькій столиці – Чигирині.

Триватиме дійство впродовж двох днів – 15 та 16 грудня, і запам’ятається яскравим шоу, інсталяціями та навіть Рекордом України. А ще – зустрічами із відомими та талановитими українцями…

Так, спеціальною гостею Фестивалю Святого Миколая стане народна артистка України, співачка Марія Бурмака.

– Це чудово, що в Україні відбуваються заходи, що мотивують творити добрі справи і по-новому відкривати для себе українські традиції. Відтак, з радістю долучаюся до Фестивалю Святого Миколая, – відзначає Марія Бурмака.

На Фестивалі Святого Миколая Марія представить програму, яка полонила дитячі серця. “Можна бути песиком”, “Річечка”, “Писанка”, “Зелена шапочка”, “Волохатий павучок” – ці пісні стали хітами серед дітей від 2 до 14 років і саме вони обов’язково пролунають з головної сцени дійства 16 грудня.

Виступ Марії Бурмаки заплановано на 15.00.

 ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ 


Фестиваль Святого Миколая відбудеться за підтримки Черкаської обласної державної адміністрації, Чигиринської міської ради, Чигиринської районної державної адміністрації та Чигиринської районної ради.

Титульним партнером найдобрішого дійства для дітей стала компанія Ювелірний Дім ZARINA

Організатори дійства: БФ «ВІРА. НАДІЯ. ЛЮБОВ», ГО «Громадянський рух «За процвітання Черкащини», Черкаська єпархія УПЦ КП

 

Останнє редагування Вівторок, 04 грудня 2018 11:17

Прокоментувати: