ТОП можливостей для творчих та сміливих на Фестивалі Святого Миколая

Фестиваль Святого Миколая відбудеться у першій козацькій столиці України – Чигирині, 15-16 грудня.

За роки проведення захід встиг зарекомендувати себе не лише як свято для дітей та їх батьків, але як територія можливостей для людей творчих та активних. Цього року Фестиваль Святого Миколая пропонує українцям виявити свої таланти, знання та вміння, долучившись до конкурсів та акцій:


Всеукраїнський конкурс міні-мюзиклів

Єдиний конкурс міні-мюзиклів в Україні. Вперше відбувся у 2017 році та зібрав близько 400 учасників з усієї країни.  

Призовий фонд конкурсу складає 42 тисячі гривень, а його учасниками можуть бути як професійні творчі колективи та гурти, так і аматорські групи. Завдання полягає у створенні та презентації з головної сцени фестивалю музичної історії на вічні теми – віри, любові, добра. Для участі у Конкурсі учасникам необхідно заповнити он-лайн АНКЕТУ. З усіма деталями участі та умовами можна ознайомитися ТУТ.


Конкурс креативних ялинок

Акція, до якої може долучитися кожен охочий. Завдання – створити святкове деревце з будь-яких матеріалів, окрім живих сосон та ялинок. Креативна ялинка може буде результатом як колективної, так і індивідуальної творчості.

Впродовж 15-16 грудня гості фестивалю зможуть побачити творчі роботи учасників просто неба – на території відновленої Резиденції Богдана Хмельницького у Чигирині. Переможця буде визначено на другий день фестивалю – від Святого Миколая він отримає цінний приз. З умовами конкурсу детально можна ознайомитись ТУТ.


Конкурс калити

Фестиваль Святого Миколая – це історія не лише про подарунки, але й про найкращі народні традиції зимового циклу свят! Відтак, організатори закликають громаду Чигирина та сільські громади Чигиринщини долучитися до Конкурсу калити. Завдання конкурсу – випекти традиційну українську калиту та презентувати її під час фестивалю. На кращих учасників чекатимуть винагороди у вигляді «миколайчиків», які переможці зможуть подарувати діткам власного населеного пункту.

Учасників конкурсу запрошують прибути із власними виробами на Фестиваль Святого Миколая 15 грудня та розпочати презентацію власних шедеврів із участі у святковій ході «Парад зірок Святого Миколая».


Акція «Розкажи Миколаю казку»

Зимові свята – час казковий! Під час Фестивалю Святого Миколая усі охочі: і дорослі, і малі – матимуть нагоду вигадати та розповісти з головної сцени фестивалю власну казку в обмін на особливі подарунки від Святого Миколая. Організатори закликають учасників ретельно готуватися – і не лише записати казку на папері, а навіть залучитися підтримкою друзів та рідних, які зможуть розіграти казкову історію в особах… Тим паче, що чим більше учасників, тим більше подарунків! «Момент слави» для кожного триватиме від 5 до 15 хвилин.

Щоб долучитися до акції достатньо перебувати біля головної сцени фестивалю 16 грудня о 13.00 та о 14.00 та зголоситися на запрошення ведучих озвучити власну казку зі сцени. Усі учасники гарантовано отримають подарунки.

- Бути гостем Фестивалю Святого Миколая цікаво та весело. Однак стати його учасником – це ще й можливість заявити про себе! Відтак, запрошуємо творчих та активних українців долучатися, змагатися, відкривати у собі нові таланти… Впевнені, що спільно нам вдасться створити незабутнє свято, – відзначають організатори фестивалю – активісти Благодійного фонду «ВІРА. НАДІЯ. ЛЮБОВ».

 

 ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ 


Фестиваль Святого Миколая відбудеться за підтримки Черкаської обласної державної адміністрації, Чигиринської міської ради, Чигиринської районної державної адміністрації та Чигиринської районної ради.

Титульним партнером найдобрішого дійства для дітей стала компанія Ювелірний Дім ZARINA

Організатори дійства: БФ «ВІРА. НАДІЯ. ЛЮБОВ», ГО «Громадянський рух «За процвітання Черкащини», Черкаська єпархія УПЦ КП

Останнє редагування Вівторок, 04 грудня 2018 14:01

Прокоментувати: