Територія наукових див та чудес – на Фестивалі Святого Миколая

Найдобріше дійство для дітей відбудеться у першій козацькій столиці України – Чигирині, 15-16 грудня. Фестиваль Святого Миколая дивуватиме гостей цікавою концертною програмою, інсталяціями та декораціями, а також – яскравим науковим шоу.

– ­Спеціально до дійства ми розробили програму, що буде цікавою як дітям, так і їх батькам. Впродовж двох днів на фестивалі працюватиме Наукова лабораторія Святого Миколая та Наукова майстерня. У легкій розважальні формі гості цих локацій дізнаються про наукові явища та стануть свідками видовищних дослідів та експериментів, – розповідає засновниця Дитячої наукової лабораторії «Студія Експериментів «4D» Наталія Король.

Так, у Науковій лабораторії Святого Миколая гості матимуть змогу дослідити три світлиці. У світлиці «Світло Любові» діти та дорослі побачать і спробують самостійно влаштувати яскраве світлове шоу.  У світлиці «Звуки Коляди» улюблені колядки зазвучать за допомогою новітніх технологій на новий лад та за допомогою елементарних музичних інструментів відтворять всесвітньовідомі новорічні мотиви. Тут відбудеться науково-магічне перетворення неживого в живе. А у світлиці «Льодяна містерія» гості стануть учасниками чарівних крижаних перетворень – дослідів та фокусів з льодом.

Під час фестивалю триватимуть і наукові майстер-класи для дітей, де розважаючись, малеча зможе здійснити власні досліди та відкриття. Зокрема, учасники вправлятимуться на молекулярній кухні, виготовлятимуть їстівні чохли для своїх телефонів та власноруч створюватимуть кульковий пластилін.

– Фестиваль Святого Миколая – не просто свято. Це ще й проект, що розширює світогляд дітей та пропонує можливості для розвитку. Саме тому цього року потужний акцент зроблено на наукову складову. Наука може бути цікавою та захопливою! 15-16 грудня доведемо це у Чигирині, - відзначають організатори – активісти БФ «ВІРА. НАДІЯ. ЛЮБОВ»

Стати учасниками наукового шоу гості зможуть придбавши квиток – 50 гривень. Участь у кожному з наукових майстер-класів також обійдеться у 50 гривень.

 ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ 


Фестиваль Святого Миколая відбудеться за підтримки Черкаської обласної державної адміністрації, Чигиринської міської ради, Чигиринської районної державної адміністрації та Чигиринської районної ради.

Титульним партнером найдобрішого дійства для дітей стала компанія Ювелірний Дім ZARINA

Організатори дійства: БФ «ВІРА. НАДІЯ. ЛЮБОВ», ГО «Громадянський рух «За процвітання Черкащини», Черкаська єпархія УПЦ КП

Останнє редагування П'ятниця, 07 грудня 2018 10:39

Прокоментувати: