Зірки запрошують на Фестиваль Святого Миколая

Телеведуча Сніжана Єгорова, казкар Сашко Лірник, співачка Марія Бурмака та навіть лідер французького гурту Space Дідьє Маруані. Усі ці відомі зірки цього року стали помічниками Святого Миколая. Вони запрошують діток та дорослих з усієї України на найдобріше дійство 2018 року - Фестиваль Святого Миколая.

Відповідні відеоролики із запрошеннями з’явилися днями на youtube-каналі Фестивалю Святого Миколая.

Дивитися ТУТ і ТУТ

Уже котрий рік поспіль Чигирин на кілька днів стає «Лапландією в Україні». 15-16 грудня у першій козацькій столиці відбудуться різноманітні конкурси, захопливі видовища, інсталяції, шоу і зустріч із найвідомішим добродійником України – Святим Миколаєм.

Також з виступом у Чигирин приїде відома українська співачка, народна артистка Марія Бурмака. А протягом двох днів на фестивалі працюватиме Наукова лабораторія, Наукова майстерня Святого Миколая та Автопарк Святого Миколая, ярмарок «Казкова столиця», безкоштовна територія розваг для дітей Бешкетівка та фестиваль вуличної їжі «ПРОСТО ЇЖАк».

А для усіх, хто хоче долучитися до Фестивалю Святого Миколая, є неймовірна кількість конкурсів: Всеукраїнський конкурс міні-мюзиклів, Конкурс креативних ялинок, Конкурс калити, Акція «Розкажи Миколаю казку».

– Цього року на Фестиваль Святого Миколая ми очікуємо понад 30 тис. гостей з України. Ми підготували неймовірну кількість цікавих подій, захоплюючих конкурсів та, як завжди, подарунків. Чекаємо на вас 15-16 грудня у Чигирині, – анонсують організатори – представники благодійного фонду «ВІРА. НАДІЯ. ЛЮБОВ».

Відео було створено завдяки Дитячому продюсерському центру BABYPHOTOSTAR


Фестиваль Святого Миколая відбудеться за підтримки Черкаської обласної державної адміністрації, Чигиринської міської ради, Чигиринської районної державної адміністрації та Чигиринської районної ради.

Титульним партнером найдобрішого дійства для дітей стала компанія Ювелірний Дім ZARINA

Організатори дійства: БФ «ВІРА. НАДІЯ. ЛЮБОВ», ГО «Громадянський рух «За процвітання Черкащини», Черкаська єпархія УПЦ КП

Останнє редагування Вівторок, 11 грудня 2018 09:54

Прокоментувати: