Вперше на Черкащині! Гурт Panivalkova дасть виступ на Фестивалі Святого Миколая

Фестиваль Святого Миколая відбудеться у першій козацькій столиці України Чигирині 15-16 грудня. Спеціальними гостями дійства стануть учасниці талановитого тріо Panivalkova.

В 2016 році гурт випустив альбом «ДОНТВОРІ» та яскравий кліп на пісню Let me, який наробив галасу в соцмережах. Ще ширшу популярність Panivalkova здобула після виступу у півфіналі Національного відбору на конкурс Євробачення-2017 із синглом «Докучаю». Дівчата часто подорожують Європою і встигли дати концерти у Німеччині, Польщі, Нідерландах, Фінляндії, Люксембурзі, Франції, Угорщині, Словаччині.

Panivalkova  працює в стилі "чуттєвий мінімалізм", поєднуючи ніжність та іронію, щирість і самобутність. Крім основних інструментів (клавіші, укулеле, барабани) гурт використовує оригінальні і навіть екзотичні: гуіро, кастаньєти, вібраслеп, окарину, флексатон, казу і т.д.

Почути колоритну музику Panivalkova у Чигирині можна буде 15 грудня о 15.00.

 ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ 

 КОНЦЕРТНА ПРОГРАМА 


Фестиваль Святого Миколая відбудеться за підтримки Черкаської обласної державної адміністрації, Чигиринської міської ради, Чигиринської районної державної адміністрації, Чигиринської районної ради

Титульним партнером найдобрішого дійства для дітей стала компанія Ювелірний Дім ZARINA

Організатори дійства: БФ «ВІРА. НАДІЯ. ЛЮБОВ», ГО «Громадянський рух «За процвітання Черкащини», Черкаська єпархія УПЦ КП

 

Останнє редагування Четвер, 13 грудня 2018 21:29

Прокоментувати: