Таланти знайдено! У Чигирині відбувся Всеукраїнський конкурс міні-мюзиклів

Єдиний в Україні конкурс міні-мюзиклів відбувся 15 грудня у Чигирині під час Фестивалю Святого Миколая.

Конкурс зібрав близько трьох сотень учасників з усієї країни та запам’ятався дивовижними виступами – творчі колективи демонстрували власні театралізовані дійства на вічні теми любові, віри та добра.

Змагання відбувалося у двох категоріях: «Професіонали» та «Аматори». Переможців нагородили грошовими призами та відповідними дипломами.

У категорії «Аматори» було визначено переможців у трьох вікових категоріях. Перемогу здобули: фольклорний ансамбль «Тубіляночка», колектив «Дзвонарики» та ансамбль «Козачка», що отримали по 3000 гривень кожен. Заохочувальні премії – по 1000 гривень отримали колективи «Народний театр», «Срібні голоси» та «Веселі нотки».

У категорії «Професіонали» головну перемогу та грошовий приз у розмірі 15 тисяч гривень отримав колектив «Квітограй». Друге місце журі вирішило не присуджувати. А от третє місце розділили учасники, які отримали по 5 тисяч гривень – колективи «Зернятко», «Паладіум», «Крутий заміс».

Конкурс міні-мюзиклів відбувся під патронатом Черкаської обласної організації Аграрної партії України та особисто її очільника – Віктора Полозова.

На сьогодні це єдиний в Україні конкурс міні-мюзиклів. Його завдання – відкривати красу українських традицій у новому цікавому форматі. Так, лейтмотивом виступів учасників конкурсу стали обряди та духовні традиції зимових свят в Україні.


Фестиваль Святого Миколая відбувся за підтримки Черкаської обласної державної адміністрації, Чигиринської міської ради, Чигиринської районної державної адміністрації та Чигиринської районної ради.

Титульним партнером найдобрішого дійства для дітей стала компанія Ювелірний Дім ZARINA

Організатори дійства: БФ «ВІРА. НАДІЯ. ЛЮБОВ», ГО «Громадянський рух «За процвітання Черкащини», Черкаська єпархія УПЦ КП

Галерея зображень

Останнє редагування Вівторок, 18 грудня 2018 16:11

Прокоментувати: