Миколай – у кожному з нас! Відбулась щорічна церемонія нагородження відзнакою «Сучасний Чудотворець»

Фестиваль Святого Миколая вже вп’яте відбувся на Черкащині. 15-16 грудня у першій козацькій столиці України – Чигирині  зібралися гості з усієї України, щоб стати свідками та учасниками неймовірного для України дійства.

Розпочався захід із масової ходи «Парад зірок Святого Миколая». Святкова хода із яскравими зорями пройшла центром древнього Чигирина. Це видовищне дійство зібрало близько тисячі учасників – радісних, привітних, в святкових костюмах…

Ходу зі сцени зустрів сам Святий Миколай, а також учасники щорічної церемонії нагородження «Зліт сучасних Чудотворців». Відзнакою «Сучасний Чудотворець» з року в рік нагороджують українців, що здійснили вагомий внесок у розвиток руху добродійництва в Україні.

Цьогоріч за добрі справи та небайдуже серце було відзначено: депутата Черкаської обласної ради та голову міжнародної компанії «Алвіго» Віктора Полозова; президента Фонду науково-технічного розвитку України ім. В.С. Михалевича та засновницю благодійного фонду «Разом» Людмилу Русаліну; керівника ТОВ НВФ «Урожай» Олександра Воскобойніка; мецената та благодійника Араіка Мкртчяна; керівника агропромислової компанії «МАЇС» Сергія Терещука; Амбасадора Ювелірного Дому Zarina Заріну Нетовкіну; керівника міжнародної благодійної організації «Посланeць миру» Катерину Ковреву

Також було відзначено діяльність Генерального директора компанії АШАН РІТЕЙЛ УКРАЇНА Вікторії Луценко, Президента корпорації "Оболонь" Олександра Слободяна та компанії ТОВ "Компанія Май Україна". 

Учасників церемонії нагородження «Зліт сучасних Чудотворців» було обрано організаційним комітетом фестивалю на основі відкритої інформації про благодійні проекти та соціальні ініціативи учасників. Серед них – допомога дітям, конкурси соціальних проектів, грантові програми для сіл, благодійна підтримка родин, що опинились у скруті.

– Наші «Сучасні Чудотворці» - люди, якими має пишатися Україна! Так само, як і Святий Миколай свого часу, вони творять добрі справи для інших, не вимагаючи нічого натомість. Ми впевнені, що приклад наших учасників слугуватиме для українців не лише взірцем для наслідування, але й натхненням! – відзначила засновниця фестивалю, Президент ГО «Ділові Українські Жінки» та голова благодійного фонду «ВІРА. НАДІЯ. ЛЮБОВ» Наталія Колодницька.

Галерея зображень

Останнє редагування П'ятниця, 28 грудня 2018 12:28

Прокоментувати: