Зірки – в гостях у Миколая! Фестиваль Святого Миколая започаткував нову традицію

Фестиваль Святого Микола відбувся 15-16 грудня у першій козацькій столиці України – Чигирині. Захід виправдав своє звання всеукраїнського, залучивши гостей з усієї України, а також зірок всеукраїнського рівня.

Так, у межах фестивалю вперше на Черкащині дав виступ гурт Panivalkova. Дівоче тріо подарувало свою надзвичайну музику гостям просто у Резиденції Святого Миколая.

Пізніше цю традицію виступати у Резиденції продовжила українська співачка Марія Бурмака, артисти компанії GUGA Entertainment Group – гурт ЯРРА та українська співачка Аліна Палій, а також представниця України на Дитячому Євробачення-2016 Софія Роль.

Ведучі у Миколая також виявились зірковими. Перший день фестивалю провела артистка компанії GUGA Entertainment Group - заслужена артистка України Tiana Roz. Її напарницею стала ведуча Мар’яна Верховцева. А от 16 грудня спеціальним гостем та ведучим фестивалю став Юрій Іванисько - телеведучий, шоумен, а також голос Національної олімпійської збірної України.

З головної сцени фестивалю своїми виступами порадувала українська співачка МаріАнна Гавриш, гурти «Шосте Чуття», «Сонце в кишені», «July8».

– Фестиваль Святого Миколая – надзвичайно світла подія. Він гуртує навколо себе світлих людей і світлі серця. Організаторська команда вдячна всім, хто долучився до організації, проведення, збору подарунків для дітей. Впевнені, що нашим партнерам та учасникам це добро неодмінно повернеться сторицею, - відзначила засновниця фестивалю, Президент ГО «Ділові Українські Жінки», голова благодійного фонду «ВІРА. НАДІЯ. ЛЮБОВ» Наталія Колодницька.


Фестиваль Святого Миколая відбувся за підтримки Черкаської обласної державної адміністрації, Чигиринської міської ради, Чигиринської районної державної адміністрації та Чигиринської районної ради.

Титульним партнером найдобрішого дійства для дітей стала компанія Ювелірний Дім ZARINA


Офіційним партнером фестивалю стала торгова марка «Живчик». Живчик. Смакуйте з користю. Святкуйте з радістю.


Генеральним партнером Всеукраїнського конкурсу міні-мюзиклів виступила Черкаська обласна організація Аграрної партії України та особисто Віктор Полозов. Щиро дякуємо за підтримку!


Дякуємо офіційному партнеру дійства - Науково-виробничій фірмі «УРОЖАЙ» та благодійному фонду «Урожай – громаді». Благодійний фонд «Урожай - громаді» входить до Групи МХП і вже більше трьох років працює для Черкащини. За цей час сільські громади отримали понад 30 млн грн допомоги, а найголовніше – можливість реалізувати найкращі ініціативи для розвитку.


Генеральним партнером території безкоштовних атракцій для дітей стала Агропромислова компанія «Маїс».

«Маїс» - це п’ять високотехнологічних виробництв:  насінництво;   садівництво; виготовлення соків прямого віджиму торгової марки «НАЙСІК»; горіхівництво; тваринництво.


Подарунковий фонд Фестивалю сформовано завдяки компаніям:

Ашан Рітейл Україна, що надала подарунки для маленьких бешкетників. Щиро вдячні за цю підтримку!

Найсмачніші солодощі для подарунків надала компанія ТОВ «Петрус-кондитер» та торгова марка «ДОМАШНЄ СВЯТО»

Також дякуємо ПАТ «Черкасихліб»  та торговій марці ФОРМУЛА СМАКУ, що передали свою найкращу продукцію до мішка Святого Миколая

Партнером найдобрішого дійства для дітей стала компанія ЕКОНІЯ. Серед миколайчиків були роздані подарунки від улюбленого бренду мам і малюків - ТМ Малятко. Малятко – із побажанням Нового року та турботою про здоров’я з перших днів і на все життя.

Також діти отримали подарунки від Кондитерської фабрики «МЕРКУРІЙ» - це солодка карамель РОКС найвищої якості.

Дякуємо за підтримку видавництвам Каламар та ЧАС МАЙСТРІВ

Окрема подяка за чудові подарунки - Компанії Май Україна

Смачною кавою на фестивалі пригощала ТМ «ПЕТРОВСКАЯ СЛОБОДА»

Чудові подарунки дітям надало Черкаське представництво компанії Avon

Подяка за сприяння та підтримку - ТОВ «Макрос» та особисто керівнику Валентині Федоренко

Компаніям - ТОВ "ЕКОДЕВЕЛОП"та ТОВ "СФ УКРАЇНА"


А також благодійникам та меценатам:

Араіку Рафіковичу Мкртчяну

Керівнику компанії САММІТ СОЛЮШН – Олені Якушкіній

Олені Кириченко

Лілії Пільтяй та її організації «Жінки – за генофонд України»

Людмилі Добровольскій

Ларисі Дюбіній

Глорії Вишневецькій

Олегові Латушинському


Особлива подяка за роботу, проведену зі збору подарунків Громадській організації «ДІЛОВІ УКРАЇНСЬКІ ЖІНКИ»


Подяка за допомогу та підтримку:

Ресторану «Гетьман» та особисто Катерині Павленко

Музейно-етнографічному комплексу "Дикий Хутір" та особисто керівнику – Лесі Островській

Громадські організації «Туристичний рух Чигиринщини»

Громадській організації «Об’єднання бійців-реформаторів»


Студії івент-дизайну «MIRA DECOR» та особисто Мирославі Титаренко, яка створила для фестивалю неймовірні фотозони та оформила наше свято. Студія івент-дизайну «Міра декор» - це команда професіоналів, яка працює над створенням дизайну вже сім років.


За створення локації Автопарк святого Миколая дякуємо професійній команді автомобільного клубу Черкаси та особисто керівнику – Андрію Яроменку.

За підтримку у проведенні дійства дякуємо громадській організації УКРАЇНСЬКИЙ ОПІР ВЕТЕРАНИ АТО ТА ВОЛОНТЕРИ та особисто її керівнику Олександру Кириченку.

За допомогу у формуванні подарункового фонду висловлюємо подяку міжнародній громадській організації «Посланець миру» та її керівнику Катерині Ковревій

А також багатьом іншим організаціям!


Головним концертним партнером фестивалю стала компанія GUGA Entertainment Group.

Організатори дійства: БФ «ВІРА. НАДІЯ. ЛЮБОВ», ГО «Громадянський рух «За процвітання Черкащини», Черкаська єпархія УПЦ КП

Галерея зображень

Останнє редагування Четвер, 20 грудня 2018 13:46

Прокоментувати: